top of page
 • מה זה אשטנגה
  שיטת תרגול דינמית. בשיטת אשטנגה קיימות 6 סדרות של תנוחות בסדר קבוע. אצלנו בשיעורים (ובכל העולם) מתבססים רוב שיעורי האשטנגה על הסדרה הראשונה. הסיקוונס של התנוחות הינו קבוע מראש. בכל תנוחה שוהים במשך 5 נשימות. למי זה מתאים: מי שאוהב.ת שיטה דינמית של תרגול (בקיץ מזיעים;) מי שאוהב.ת רצף קבוע יחסית של תנוחות בשיעור (מדד מדהים להבחין בהתקדמות בתרגול;)
 • מה זה ויניאסה
  שיטת תרגול דינמית. הדגש בשיטה הוא על הזרימה, המעברים בין התנוחות יחסית מהירים. המורה בונה את הסיקוונס כך שרצף התנוחות משתנה כל שיעור. למי זה מתאים: למי שאוהב שיטה דינמית של תרגול. יכול להיות דומה אפילו לריקוד לפעמים. למי שאוהב את הגיוון והשוני בין השיעורים.
 • מה זה איינגאר
  הדגש בשיטה הוא על הלמידה והדיוק של כל תנוחה ושל היציבה של הגוף כולו. אין זרימה בין התנוחות אלא שהייה ממושכת יחסית בכל תנוחה תוך הקפדה על פרטים ושימוש באביזרים (בלוקים, שמיכות ועוד). למי זה מתאים: למי שאוהב ללמוד ולדייק למי שמעדיף קצב איטי יותר והקפדה על פרטים למי שסובל מפציעות וכאבי מפרקים (בבעיות חמורות יותר מומלץ לתרגל בשיעורי האיינגאר הטיפוליים שלנו) *נשים בהריון שלא תרגלו איינגאר לפני ההריון לא יוכלו להשתלב בשיעורי האיינגאר בסטודיו. עמכן הסליחה, בואו אחרי הלידה!
 • מה זה האטה
  שיטת תרגול רכה. הדגש על שהייה ממושכת יחסית בכל תנוחה ועל הנשימה. יש זרימה בין התנוחות, אבל המעברים איטיים יחסית לאשטנגה/ויניאסה. למי זה מתאים: למי שאוהב תרגול רך יותר. למי שמתאים לו לשים דגש על שהייה ונשימה בכל תנוחה.
 • מה זה שיעור יסודות
  בשיעורי יסודות המטרה היא ללמוד על הדגשים הייחודיים לכל תנוחה, לכל שיטה ולתרגול היוגה בכלל. השיעורים בקצב המאפשר להתעמק ולדייק. בשיעור יסודות על פי שיטת אשטנגה הלמידה תהיה על פי הרצף של התנוחות בסדרה, בשיעור יסודות בשיטת איינגאר הלמידה תהיה על פי הסיקוונסים הייחודיים לשיטה תוך התייחסות לשבוע המסוים בחודש (שבוע 1- תנוחות עמידה, שבוע 2- כפיפות לפנים, שבוע 3- כפיפות לאחור, שבוע 4- פיתולים, שבוע 5- רסטורטיבי) וכו׳... למי זה מתאים? למתחילים לוותיקים שהדיוק וההעמקה חשובים להם למי שמחפש קצב רך יותר של שיעור
 • לא תרגלתי יוגה מעולם, מאיזה שיעור כדאי לי להתחיל?
  התשובה הכי נכונה ומעצבנת לזה היא: זה תלוי. תלוי בגיל ובמצב הבריאותי שלך. תלוי באופי שלך- האם את.ה אדם שמעדיפ.ה תרגול יותר דינמי? או קצב יותר איטי שמאפשר להתעמק..? באופן מאוד כללי ועקרוני היינו ממליצים להתחיל משיעור שמסווג במערכת כ״מתחילים״ או ״כל הרמות״ ומשיטות רכות יותר כמו- יסודות, האטה, ויניאסה רכה. מוזמנ.ת בחום להתייעץ איתנו מאיזה שיעור יהיה הכי נכון *לך* להתחיל:)
 • איך קובעים שיעור ניסיון
  אפשר: לכתוב לנו פנייה באתר ונחזור אליך לתיאום לכתוב לנו וואטסאפ ונחזור אליך לתיאום להתקשר אבל לא להתבאס אם לא ענינו ופשוט לכתוב לנו באתר או בוואטסאפ:)
 • כמה עולה שיעור ניסיון
  שיעור ניסיון הוא ללא עלות. חינם. אין כסף. חשוב לנו שתבואו להכיר ולראות איך מרגיש לכןם בסטודיו ובתרגול מבלי כל התחייבות מצידכןם.
 • אבל אני ממש ממש לא גמיש.ה. אני יכול.ה לעשות יוגה?
  הרשו לנו לענות בציטוט: "Saying you're not flexible enough to do yoga is like saying you're too dirty to take a shower" בקיצור. אם אתם לא גמישים אז מהררר לתאם שיעור ניסיון:)
 • יש לי כל מיני כאבי גב ו/או מפרקים. איך אדע איזה שיעור הכי מתאים לי
  זה מאוד תלוי בסוג ואופי הפציעה/הכאב, עד כמה זה טרי וגם איך זה בא לידי ביטוי בתפקוד היומיומי שלך. באופן מאוד כללי ועקרוני- כל שיטת יוגה יכולה להיטיב עם כאבים מסוימים. במידה והכאבים יותר חמורים/ ניסית יוגה בעבר ולא חשת הטבה- כדאי לשקול להתנסות בשיעור איינגאר או אפילו שיעור איינגאר טיפולי המיועד ספציפית למתמודדים עם בעיות גב ומפרקים. מוזמנ.ת בחום להתייעץ איתנו...
 • אני בהריון, האם אוכל להצטרף לסטודיו?
  קודם כל מזל טוב! גם פה התשובה קצת מורכבת ותלויה בהרבה גורמים כמו: איזה שבוע את? איך את מרגישה? האם תרגלת יוגה לפני ההריון? האם תרגלת יוגה במהלך ההריון עד כה? באיזו שיטת תרגלת? באופן מאוד כללי ועקרוני- לא מומלץ להתחיל משהו חדש עבור הגוף במהלך ההריון ובמידה ולא עסקת ביוגה באופן קבוע לפני כן לא תוכלי להשתלב אצלנו בשיעורים בתקופה המיוחדת והרגישה הזו. במידה ואת מתרגלת יוגה באופן קבוע ברור ומומלץ שתמשיכי לתרגל במהלך כל ההריון! הצוות שלנו יידע להתאים לך את התרגול על פי הדגשים הייחודיים לכל שליש. במידה ואת ״איפשהו באמצע״ כלומר תרגלת קצת יוגה בעבר אבל רק ״פה ושם״ ואת לא בטוחה אפילו באיזו שיטה... הכי טוב שתתייעצי איתנו ונחשוב יחד:)
bottom of page